Plastik boru sektörünün lider markalarından GF Hakan Plastik, müşteri memnuniyeti ve stratejik işbirliklerini geliştirmek amacıyla düzenlendiği seyahat kampanyaları ile fark yaratmaya devam ediyor. GF Hakan Plastik, Şubat ve Mart aylarında farklı tarihler ve gruplarla düzenlediği Kıbrıs, İspanya ve  Kharkiv seyahatleri ile 1.500’e yakın iş ortağı ile 2017 yılının yorgunluğunu atarken, 2018 yılı için de moral depoladı.

Devamını oku...

Tasarruf etmek isteyenlerin, tüketim verileri hakkında etkin bir kontrole sahip olmaları ve sadece kullandıkları hizmet için ödeme yapmaları gerekmektedir. Siemens sayaçları, tüketilen su, ısıtma ve soğutma enerjisini hassas ve doğru bir şekilde ölçmektedirler.

Devamını oku...

GF Hakan Plastik, bu yıl Mısır’ın başkenti Kahire’de ikincisi düzenlenen BATIMAT Uluslararası İnşaat ve Yapı Malzemeleri Fuarı ile ihracat pazarı için güçlü bir  giriş yaptı.
GF Hakan Plastik, 1-4 Mart 2018 tarihleri arasında Mısır’da gerçekleşen BATIMAT Uluslararası İnşaat ve Yapı Malzemeleri Fuarı’na katıldı. BATIMAT ve Mısır Proje Zirvesi’nin bir arada gerçekleştirildiği organizasyonda, Mısır ve Ortadoğu inşaat sektörüne en uygun ürün ve çözümlerin geniş bir yelpazede sunulması hedefleniyordu. GF Hakan Plastik de bu geniş katılımlı organizasyonda ağırlıklı olarak üst yapı ürünlerinin tanıtımını yaptı.

Devamını oku...

Türkiye tesisat sektörü içerisinde ihracat hacmiyle öne çıkan Ayvaz, Almanya’daki dış satış ekibiyle Dış Satış Müdürü Yeşim Saraç’ın liderliğinde bir araya geldi. Ayvaz Almanya’nın geride bıraktığımız yılki faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantıda 2018 için yeni hedefler de belirlendi.

Devamını oku...

ICSG İstanbul 2018

ISAF İstanbul 2018