Tüm dünyada, yapılardan endüstriyel proseslere, ziraattan genel amaçlı temiz ve kirli su transferine, altyapı yatırımlarından arıtma tesislerine kadar uzanan geniş bir yelpazede kullanılan Wilo pompaları, Türkiye’de de en prestijli proje ve yapılarda tercih ediliyor. Wilo’nun son teknolojiye sahip pompa sistemlerini kullanan projeler arasına Ankara'nın kalbinde yükselen iş ve yaşam merkezi YDA Center da katıldı. YDA Group tarafından hayata geçirilen, modern tasarımı ve mimarisiyle son dönemin en büyük projelerinden biri olan iş ve yaşam merkezi YDA Center, pompa sistemleri konusunda Wilo ile çalışmayı tercih etti.

Devamını oku...

Pompa ve pompa sistemleri sektörünün en büyük markalarından biri olan Wilo’nun destek verdiği, ünlü sunucu ve belgesel yapımcısı Savaş Karakaş’ın, Türk ve Alman deniz araştırmacılarının yer aldığı uzman bir ekiple hazırladığı “Midilli” Belgeseli’nin ikinci bölümü, 13 Aralık Perşembe akşamı 23.00’te beIN İZ HD kanalında yayınlanacak. Osmanlı İmparatorluğu’nu Almanya’nın yanında savaşa sokan ve başlattığı savaşın kurbanı olan Son Savaşçı Midilli Kruvazörü, ikinci bölümde 100 yıl sonra tekrar gün yüzüne çıkacak. İkinci bölümün tekrarları da beIN İZ HD’de Cuma ve Pazar günleri yayınlanacak. İkinci bölümün ilk gösterimini kaçıran izleyiciler; Cuma günü 17.35 ve Pazar günü de 16.40’tan itibaren ikinci bölümü tekrar izleyebilecekler.

Devamını oku...

Wilo’nun destek verdiği “Midilli” belgeseli karanlıkta kalmış bir tarihi gün yüzüne çıkarıyor, sırlar aydınlanıyor. 21 Kasım tarihinde basın toplantısı ile Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş yerleşkesinde ilk defa gösterime giren “Midilli” belgeseli; Bahçeşehir Üniversitesi Medeniyet Araştırmaları Merkezi (MEDAM)’ın da katkılarıyla Osmanlı ve Alman arşivlerinde saklı kalmış bilgi, belge ve fotoğrafları da gün ışığına çıkararak, Türk-Alman ilişkilerinin seyri ve 1. Dünya Savaşı’na girişimize dair önemli bir manifestoyu ilan ediyor. Savaş Karakaş’a ve “Sudaki İzler” programına önceki yıllarda da destek veren Wilo, ünlü yapımcıyla bu projede de iş birliği yapıyor. “Midilli” belgeseli ilk kez beIN İZ HD kanalında 29 Kasım 2018 Perşembe saat 23:00’te yayınlanacak ve Aralık ayı boyunca tekrar yayınları da olacak.

Devamını oku...

Wilo, düzenlediği teknik seminerlerle son teknolojilere sahip yeni nesil pompalarını tanıtıyor. Bursa Crowne Plaza'da yapılan seminerde, Wilo’nun yeni ürünleri Stratos Maxo ve Rexa Solid Q’nun özellikleri paylaşıldı. Yaklaşık 120 kişinin katıldığı seminerde konuk konuşmacı olarak sahneye çıkan Serdar Kuzuloğlu, keyifli sunumuyla etkinliğe renk kattı.

Devamını oku...

Atık suların terfi edilmesinde kullanılan dalgıç pompaları, pompa sistemleri arasında kritik bir görev üstlenmektedir. Atık su pompalarında sistem güvenilirliğini ve verimliliğini ise kullanılan çark tipleri belirlemektedir. Wilo Türkiye İş ve Ürün Geliştirme Sorumlusu Hazal Yıldız, atık sudaki katı maddelere karşı Wilo’nun sunduğu çözümleri anlattı. Hazal Yıldız, yüksek işletim güvenilirliği ve yüksek verimlilik sağlayan Wilo SOLID çarka sahip pompaların, diğer çark tipleri ile kıyaslandığında ömür boyu maliyetlerinde önemli ölçüde tasarruf sağladığını belirtti.

Devamını oku...

Pompa ve pompa sistemleri sektörünün en büyük markalarından biri olan Wilo, değerli projelere destek vermeye devam ediyor. Ünlü sunucu ve belgesel yapımcısı Savaş Karakaş’ın, Türk ve Alman deniz araştırmacılarının yer aldığı uzman bir ekiple hazırladığı “Midilli” belgeseli Wilo’nun katkılarıyla hazırlandı.

Devamını oku...

Plastik boru sektörünün lider ve yenilikçi firması Wavin Pilsa, mekanik tesisat sektörüne yepyeni bir ürün grubu sunmaya devam ediyor. Yağ, petrol, nişasta ve tortu tutucu gibi ayırıcılar sayesinde atık su tesisatından başlayarak, atık su arıtma tesisine kadar olan tüm tesisatın tıkanmadan sorunsuz olarak çalışmasına olanak sağlanıyor.

Devamını oku...

Aqua Therm Tashkent 2019

27 Şubat-01 Mart 2019
Aqua 300 230 EN

teskon + SODEX İzmir 2019

ICSG İstanbul 2019

ICCI 2019

ISK - SODEX Istanbul 2019

INGAS 2019

ISAF İstanbul 2019