HVAC

Dekogroup ve Borusan Mannesmann proje ortaklığıyla düzenlenen Four Effects Engineering Meeting, 10 Mayıs 2018 günü Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştirilecek.

 

Four Effects Engineering Meeting: Mekanik Tesisat ve İnşaat Sektörü'nün Dört Bileşeni biraraya geliyor
Four Effects Engineering Meeting: Mekanik Tesisat ve İnşaat Sektörü'nün Dört Bileşeni biraraya geliyor
Four Effects Engineering Meeting: Mekanik Tesisat ve İnşaat Sektörü'nün Dört Bileşeni biraraya geliyor
Four Effects, mekanik tesisat ve inşaat sektörünün dört bileşeni olan yatırımcı, tasarımcı, yüklenici ve tedarikçileri bir araya getirmeyi ve aynı zamanda bu bileşenlerin iletişimini sağlamayı, teknik bir platform oluşturmayı, sektördeki son gelişmeleri ve alanında uzman konukların görüşlerini aktarmayı amaçlıyor. Bu amaçla, etkinlik boyunca paneller, özel oturumlar düzenlenecek. Aynı zamanda fuaye alanında kurulacak katılımcı standlarıyla firmaların ürün ve hizmetlerini doğru kitleye yerinde tanıtma şansı olacak.

Dekogroup Yönetim Kurulu Başkanı Evren Demirci organizasyonla ilgili, “Gelişen teknolojler ve teknikler ile bileşenler ve disiplinler arası iletişimin her geçen gün önem kazandığı bir döneme giriyoruz. Sektörün dört bileşeni olarak nitelediğimiz yatırımcı, tasarımcı, yüklenici ve tedarikçilerin bu değişim döngüsü içinde birbirlerini anlamaları ve birbirlerini daha yakından tanımaları amaçlayan bir organizasyon ihtiyacı hissettik. Bu organizasyonun sektörümüze dair bir marka, bir kilometre taşı olarak uzun yıllar etkinliğini sürdüreceğine ve olumlu etkiler bırakacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

Borusan Mannesmann Kurumsal İletişim Müdürü Aylin Kurt Ganiç “60 yıldır sektörde faaliyet gösteriyor, mekanik tesisat sektörü için fayda sağlamaya, sektörü geliştirici her türlü çalışmaya liderlik etmeye, destek vermeye çalışıyoruz. Dönem dönem farklı etkinliklerde bir araya gelsek de mekanik tesisatın tüm bileşenlerini de içeren, kapsayıcı bir etkinlikte bir araya gelmek misyonumuz için oldukça önemli. Bugün geldiğimiz noktada tüm paydaşların birbirlerine ve bilgiye ulaşabilecekleri, ihtiyaçlarını belirleyerek bu konuda talepkâr olabilecekleri bir alanın gerekliliğine inanıyoruz. Buradan yola çıkarak hazırladığımız sosyal medya platformu Mekan’ı da etkinlik kapsamında sektörün önde gelen firmalarının temsilcileriyle tanıştırmak istiyoruz” dedi.

Moderatörlüğünü özellikle teknoloji yazılarıyla tanıdığımız gazeteci Serdar Kuzuloğlu’nun yapacağı etkinlik, 10 Mayıs 2018 günü Çırağan Palace Kempinski’de düzenlenecek.

Four Effects’e etkinlik günü kapıda kayıt alınmıyor.

Konuşmacı listesi ve etkinlik programına www.foureffects.com’dan ulaşabilir, katılım için ziyaretçi kaydınızı online olarak etkinlik websitesinden oluşturabilirsiniz.

Aqua Therm Tashkent 2019

27 Şubat-01 Mart 2019
Aqua 300 230 EN

teskon + SODEX İzmir 2019

ICSG İstanbul 2019

ICCI 2019

ISK - SODEX Istanbul 2019

INGAS 2019