HVAC

GF Hakan Plastik’in yurtiçi seminerlerinin yeni durağı Kayseri oldu. GF Hakan Plastik, bayisi Kırılmazlar Yapı iş birliği ile Kayseri Radisson Blu Otel’de geniş katılımlı bir eğitim semineri gerçekleştirdi. 260 kişinin katılımı ile Şubat ayı içerisinde gerçekleştirilen iki günlük seminere katılan inşaat firmaları ve tesisat ustalarına tüm üst yapı ve alt yapı ürünleri hakkında bilgiler aktarılırken ödüller de verildi.

GF Hakan Plastik’in yurtiçi seminerlerinin yeni durağı Kayseri oldu
GF Hakan Plastik’in yurtiçi seminerlerinin yeni durağı Kayseri oldu
GF Hakan Plastik’in yurtiçi seminerlerinin yeni durağı Kayseri oldu
GF Hakan Plastik Teknik Hizmetler Müdürü Yasemin Arslan tarafından verilen eğitimle başlayan ilk günde inşaat firmalarının yetkilileri ile GF Hakan Plastik ürünleri ve ürünlerin uygulamada sağladığı avantajlar konusunda bilgiler paylaşıldı. Özellikle Silenta Premium‘un yurtiçi ve yurt dışındaki nitelikli projelerde tercih edilme sebepleri detaylı olarak aktarıldı. Seminerde ayrıca Kırılmazlar Yapı tarafından başarılı çalışmalar yürüttükleri iş ortaklarına da plaketler sunuldu.

Tesisat ustalarına yönelik yapılan ikinci gün seminerinde ise yine üst yapı ve altyapı ürün grupları konusunda bilgiler aktarılırken; ustalardan gelen geri bildirimler de değerlendirildi. Seminerde, karşılaşılan sorunlara çözüm önerileri yaratılırken, ürünlerin gelişimi açısından ustaların görüşleri de alındı. İnteraktif şekilde gerçekleşen eğitimler marka ve ustalar açısından iş ortaklığının verimli sürdürülmesi açısından başarılı bir buluşma oldu.

GF Hakan Plastik ve Kayseri Kırılmazlar Yapı yetkililerinin de hazır bulunduğu seminerin sonunda, çekilişlerle ustalara çeşitli hediyeler de sunuldu. Seminer, katılım belgelerinin verilmesinin ardından akşam yemeği ile son buldu.

Aqua Therm Tashkent 2019

27 Şubat-01 Mart 2019
Aqua 300 230 EN

teskon + SODEX İzmir 2019

ICSG İstanbul 2019

ICCI 2019

ISK - SODEX Istanbul 2019

INGAS 2019

ISAF İstanbul 2019