HVAC

İklimlendirme sektörünün en geniş ürün gamına sahip markası Daikin, bunaltıcı yaz sıcaklarında serinletecek bir kampanya başlattı. Yüksek enerji tasarrufu ve verimlilik değerleriyle öne çıkan klima modelleri ile kullanıcılarının tüm iklimlendirme ihtiyaçlarına yanıt veren Daikin, sıcaktan ve nemden bunalanları da unutmadı. Bu yazı serin geçirmek ve dört mevsim iklimlendirme konforu yaşamak isteyenler için yeni bir fırsat sunan Daikin, klima modellerinde indirime gitti.

 

Daikin'den serinletecek bir kampanya
Daikin'den serinletecek bir kampanya

Daikin'den serinletecek bir kampanya
Üst segment cihazlarda bulunması gereken özellikleri bir standart olarak tüm ürünlerine uygulayan Daikin, yaz kış klima konforunu yaşamak isteyenler için en beğenilen modellerini kampanyaya dahil etti. Her bütçeye ve farklı ihtiyaçlara uygun iklimlendirme çözümleri geliştiren Daikin, iç mekan hava kalitesini yükselten, çevre ve tüketici dostu Emura, Ururu Sarara, Tegora, Shira, Shira Eco, Shira Plus ve Nexura serisi ile kullanıcılarına geniş bir seçenek sunuyor.

Bu yaz herkese 2.399 TL.’den başlayan fiyatlarla bir Daikin klima sahibi olma fırsatı veren kampanya 31 Temmuz 2017, Pazartesi akşamına kadar devam ediyor. Gelişmiş teknolojisi ile kullanıcılarına enerji verimliliği yüksek, konforlu ortamlar yaratan Daikin, indirimli fiyat avantajı ile sahip olunabilecek tüm klimalarına 3 yıl cihaz, 5 yıl kompresör garanti süresi uyguluyor. Ayrıca, Bonus Card sahipleri peşin fiyatına 9 taksitle klima sahibi olabiliyor.

ICSG İstanbul 2018