Genel

YERELDEN GLOBALE MARKALAR KONFERANSI
Küresel Markalarımız & Global Kadınlarımız
KUR Akademi olarak, Yerelden Globale Markalar Konferansı'nın 2.'si gerçekleştirilecektir.
Bu seneki konferansımızın ana teması "Global Kadınlarımız" olup; toplumsal cinsiyet eşitliğine katkı sağlamak, Türk kadınını yerelde ve globalde desteklemek amacıyla
düzenlenecektir.

MTMD Genel Üye Toplantısını 20 Ocak 2018 tarihinde yapan MTMD Yönetim Kurulu, Genel Üye Toplantısı Sonuç Bildirgesini paylaştı.

MTMD Genel Üye Toplantısını 20 Ocak 2018 tarihinde yapan MTMD Yönetim Kurulu, Genel Üye Toplantısı Sonuç Bildirgesini paylaştı.

Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren IEEE YTÜ Öğrenci Kulübü tarafından düzenli olarak on üç senedir gerçekleştirilen “RLC GÜNLERİ”, kulübümüzün en köklü etkinliği olmakla birlikte sektörün de en çok bilinen öğrenci etkinliğidir. Elektrik, Elektronik, Otomasyon, Enerji ve Otomotiv gibi sektörleri mercek altına alır.

Sürekli büyüyen ve gelişen yapısıyla Türkiye’nin en fazla istihdam sağlayan sektörlerinin başında gelen, Tesis Yönetim sektörünün önde gelen 15 firması bir araya gelerek, kısa adı TRFMA olan TESİS YÖNETİM DERNEĞİ’ni kurdu. Sektörün tanıtımı ve sorunlarının çözümü için harekete geçen TRFMA, ilk olarak Mayıs ayında bir fuar ve konferans düzenleyecektir.

SOSİAD, Soğutma Sanayii İş Adamları Derneği’nin VII. Olağan Genel Kurulu 16 Ocak 2018 günü İstanbul CVK Park Bosphorus Hotel’de yapıldı. Yönetim Kurulu Başkanı M.Metin TERZİBAŞIOĞULLARI’nın açılış konuşmasından sonra Divan Kurulu oluşturularak, 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu. 2016-2018 dönemi Faaliyet Raporu ve Denetleme Kurulu Raporunun okunmasının ardından Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu ayrı ayrı ibra edildi. Genel Kurulda yapılan tüzük değişikliği ile yeni dönemde SOSİAD Yönetim Kurulu 8 asil 5 yedek üyeden oluşacak.

ISAF İstanbul 2018

Facebook