Halk GYO ve Vakıf GYO tarafından  İstanbul Sancaktepe bölgesinde Aydos Ormanlarının yanında , 227.936 m2 arazi üzerine, toplamda 1037 adet konuttan oluşan Bizim tepe Aydos projesi Ekin Endüstriyel MIT markasını tercih etti. Büyük Projede Genç Mühendislik ve Ekin Endüstriyel MIT markası birlikte yer alarak mekanik tesisat alanında çözüm sunmayı hedefliyor.

Devamını oku...

#SİZİ ÖNEMSİYORUZ sloganı ile yola çıkan Ferroli Türkiye; yeniden yapılandırmayı hedefleyerek başlattığı bölgesel Ferroli  buluşmalarına Diyarbakır toplantısını gerçekleştirdi. Diyarbakır - Radisson Blu Hotel'de 8. Bölgesel Buluşma gerçekleştiren Ferroli Türkiye, bu toplantıların 9. sunu İstanbul'da gerçekleştirecek.

Devamını oku...

Sürekli gelişen ve değişen yaşam koşulları, insanların bu koşullara bağlı olarak konfor artırıcı unsurlar için beklentisini de artırıyor. Ancak milyonlarca insanın bir arada yaşadığı kentlerde en büyük sorun olan ses/gürültü kirliliğinin önlenmesi, beklentinin ötesinde bir zorunluluk olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü Dünya Sağlık Örgütü`nün(WHO) ve Uluslararası Çalışma Örgütü`nün yapmış olduğu araştırmalara göre, 30-65 dBA arasında gösterilen birinci derece gürültüler, konforsuzluk, rahatsızlık, sıkılma duygusu, kızgınlık, konsantrasyon ve uyku bozuklukları gibi toplumsal sorunlara yol açıyor.

Devamını oku...

INGAS 2017

Haliç Kongre Merkezi / 2-3 Kasım
INGAS 2017

ICSG İstanbul 2018