Halk GYO ve Vakıf GYO tarafından  İstanbul Sancaktepe bölgesinde Aydos Ormanlarının yanında , 227.936 m2 arazi üzerine, toplamda 1037 adet konuttan oluşan Bizim tepe Aydos projesi Ekin Endüstriyel MIT markasını tercih etti. Büyük Projede Genç Mühendislik ve Ekin Endüstriyel MIT markası birlikte yer alarak mekanik tesisat alanında çözüm sunmayı hedefliyor.

Devamını oku...

#SİZİ ÖNEMSİYORUZ sloganı ile yola çıkan Ferroli Türkiye; yeniden yapılandırmayı hedefleyerek başlattığı bölgesel Ferroli  buluşmalarına Diyarbakır toplantısını gerçekleştirdi. Diyarbakır - Radisson Blu Hotel'de 8. Bölgesel Buluşma gerçekleştiren Ferroli Türkiye, bu toplantıların 9. sunu İstanbul'da gerçekleştirecek.

Devamını oku...

Sürekli gelişen ve değişen yaşam koşulları, insanların bu koşullara bağlı olarak konfor artırıcı unsurlar için beklentisini de artırıyor. Ancak milyonlarca insanın bir arada yaşadığı kentlerde en büyük sorun olan ses/gürültü kirliliğinin önlenmesi, beklentinin ötesinde bir zorunluluk olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü Dünya Sağlık Örgütü`nün(WHO) ve Uluslararası Çalışma Örgütü`nün yapmış olduğu araştırmalara göre, 30-65 dBA arasında gösterilen birinci derece gürültüler, konforsuzluk, rahatsızlık, sıkılma duygusu, kızgınlık, konsantrasyon ve uyku bozuklukları gibi toplumsal sorunlara yol açıyor.

Devamını oku...

Bosch Termoteknik Türkiye'nin En İyi Kombi Ustasını Seçme Yarışması Etkinliği, 12 Eylül 2017 tarihinde Manisa Bosch Termoteknik İnovasyon Merkezi'nde gerçekleşti.
Yarışmanın ön elemesine 700 ustanın katılması ve 20 finalistin seçilmesi ile başlayan süreç, 12 Eylül'de yirmi kişiden ilk beş finalistin büyük finale kalması ve ilk üçün belirlenmesiyle tamamlandı.

Devamını oku...

Kurulduğu günden bu yana tüketicilerini dinleyen Vaillant; yeni marka sloganını, aralarında Türkiye’nin de olduğu 5 pazarda yaptığı anketler sonucunda belirledi. Vaillant Türkiye Pazarlama Direktörü Hazım Bumin, “Tüketicilerimiz evde kendilerini mümkün olduğunca rahat ve konforlu hissetmek istiyor. Güçlü yetkili satıcı ağımızın da desteğiyle büyük bir başarı öyküsü yazabileceğimize inanıyoruz ” diyor.

Devamını oku...

Yimtaş inşaat tarafından Istanbul’un kalbi Şişli / Mecidiyeköy’de inşa edilen Honeycomb Tower Istanbul projesinin ısıtma-soğutma ihtiyacı, yüksek verimle çalışan Mitsubishi Heavy VRF klima sistemleri ile sağlanıyor.

Devamını oku...

TLC Klima San. Ve Tic. A.Ş.’nin distribütörü olduğu GREE Electric. App. Inc. ‘in geliştirdiği GMV5 VRF Klima Sistemleri yenilenen özellikleriyle uygulayıcı ve kullanıcılara büyük avantajlar sağlamaktadır. 4 HP kapasiteden 12 HP kapasiteye kadar ürün gamında bulunan önden atışlı mini serileri ve Heat Pump sistemde 8 HP ile 88 HP arasındaki geniş kapasite aralıklarıyla birçok proje için tasarımcılara en uygun çözümler sunmaktadır.

Devamını oku...

INGAS 2017

Haliç Kongre Merkezi / 2-3 Kasım
INGAS 2017

ICSG İstanbul 2018