Birleşik Krallık ve Kanada, bugün Türkiye saati ile 13:15’te küresel bir girişim başlattıklarını açıkladılar. Meksika, Fransa, Finlandiya, Yeni Zelanda, İtalya ve Afrika ülkelerinin yanı sıra ABD’den ve Kanada’dan eyaletler ve şirketlerin bulunacağı tahmin edilen liste de bugün 13:45’te açıklandı.

Devamını oku...

Bosch Termoteknik, İSKİD işbirliği ile düzenlenen mühendislik fakültesinde okuyan öğrencilere hem sektörü tanıtmak hem de sektörde yer alan kariyer olanakları hakkında bilgi vermek amacıyla “İklimlendirme Sektörü Tanıtım Günü” etkinliğine katıldı.

Devamını oku...

Büyüme odaklı stratejisi doğrultusunda inovasyona yatırım yapmaya devam eden Danfoss, arazi ve marin pazarları için elektrik çözümlerinde dünya öncüsü bir marka olan Visedo Oy şirketini satın aldı. Danfoss bu adımla, elektrikli çözümlerde emisyon ve kirliliği azaltarak verimliliği artırmaya yönelik artan müşterileri talebine cevap vermeyi hedefliyor. Bu satın alma, dünya genelindeki tüm Visedo iştirakleri ile genel merkez Lappeenranta'da bulunan üretim tesisini kapsıyor.

Devamını oku...

Danimarka İstanbul Başkonsolosluğu ve Danimarka Bölgesel Isıtma Derneği’nin ortak organizasyonu olan “Sürdürülebilir ve Enerji Verimli bir Gelecek için Bölgesel Enerji Sistemleri Konferansı ve İkili Görüşmeleri”, 29 Kasım Çarşamba günü Swissotel’de gerçekleşecek. Konferans, bölgesel enerji sistemleri ve enerji verimliliği alanında öncü Danimarkalı ve Türk uzmanları ve firmaları bir araya getirecek.

Devamını oku...

VI. İnşaat ve Konut Konferansı

ICSG İstanbul 2018